همانطور که میدانیم بهترین سن برای یادگیری زبان دوم گروه سنی خردسالان میباشند .
که همزمان با کامل شدن زبان مادری میتوانند زبان دوم و حتی زبان سوم خود را به صورت قابل توجهی یاد بگیرند.
که البته آموزش زبان به گروه سنی خردسالان نیازمند روشهای شاد و سرگرم کننده ای است که با استفاده از اساتید با تجربه قابل دستیابیست.
طی مشاهدات و تحقیقات به عمل آمده کلاسهای زبان برای خردسالان باید کوتاه و شاد باشد وهمچنین باید از اساتید مجرب و صبور بهره گرفت.
در اکثر آموزشگاه ها برای این گروه سنی آموزش زبان همراه با آموزش نوشتن همراه است که این امر اشتباه است زیرا تحقیقات ثابت کرده است که ششخص در ابتدا باید نوشتن زبان مادری را بیاموزد و سپس نوشتن زبان دوم را فراگیرد .
یادگیری نوشتن زبان دوم قبل یا همزمان با زبان اول یاد گیری کودک را مختل میکند یکی از دلایل مختل شدن از سمت چپ نوشتن زبان انگلیسی و از سمت راست نوشتن زبان فارسی میباشد و همچنین از دیگر مشکلات میتوان به بدخط شدن افراد اشاره کرد زیرا کودکان تا قبل از سن 6 سالگی قادر به صحیح گرفتن مداد یا خودکار نیستند.
با توجه به موارد بالا کلاسهای خردسالان 2 روز در هفته میباشد و هر جلسه شامل یک ساعت و پانزده دقیقه است.
همچنین آموزش زبان برای این افراد همراه با شعر و داستان و انواع بازیهای سرگرم کننده میباشد.
کتابهای در نظر گرفته شده در این آموزشگاه سری کتابهای pockets هستند که شامل 4 جلد میباشند که اولین کتاب که little pockets نام دارد در 4 ترم و بقیه کتابها در 5 ترم آموزش داده میشوند.
نکته بسیار قابل توجه این است که کلاسهای این آموزشگاه مجهز به دوربین مدار بسته میباشند که تمامی کلاسها به صورت کامل از طرف مسئولین چک میشوند.