فرانسه

مدارک لازم جهت مهاجرت به کشور فرانسه یا کشورهای فرانسوی زبان DELF وDALF میباشد که این مدارک دارای اعتبار نا محدود هستند. اما برای مهاجرت به کانادا (کبک) TCFQ وTEF نیاز است که این مدارک 2 سال اعتبار دارند.

آموزشگاه دانشفر با بهره گیری از اساتید مجرب اقدام به برگزاری کلاسهای فرانسه با به کارگیری متد LE NOUVEAU TAXI کرده است . این دوره ها شامل 3 جلد کتاب و هر کتاب در 5 ترم تدریس میشود.هر ترم شامل 15 جلسه دو ساعته میباشد.

LE NOUVEAU TAXI یکی از معتبر ترین و جذاب ترین کتابهای آموزش زبان فرانسه میباشد که برای گروه سنی بزرگسال در نظر گرفته شده است.این کتاب به گونه ای طراحی شده است که هر جلد آن در بر گیرنده یکی از سطوح بین المللی C1/C2-B1/B2-A1/A2 میباشد.

این کتاب به همراه CD صوتی و تصویری میباشد که شامل تمارینی هستند که زبان آموز در انتهای هر تمرین قادر است نتیجه و نمره نهایی عملکرد خود را مشاهدا و نقاط ضعف خود را رفع کند.

 

 

 

آلمانی

1. Menschen A1
این کتاب در 4 ترم و هر ترم در 12 جلسه گروهی برگزار میکردد و بعد از گذراندن این کتاب زبان آموز قادر به اخذ مدرکZERTIFIKAT START DEUTSCH 1 می باشد.

2. Menschen A2
این کتاب در 4 ترم و هر ترم 12 جلسه گروهی برگزار میگردد که بعد از این دوره زبان آموز قادر است به خوبی آلمانی صحبت کند و برای اخذ مدرک ZERTIFIKAT START DENTSCH 2 می باشد.

3. Menschen B1
این کتاب در 4 ترم و هر ترم در 18 جلسه گروهی برگزار میشود و بعد از گذراندن این دوره شخص قادر به اخذ مدرک ZERTIFIKAT B1 میباشد که جهت تحصیل در کشور آلمان الزامی است.

4. Menschen B2
این کتاب در 4 ترم و هر ترم در 18 جلسه گروهی برگزار میگردد.
جهت پذیرش بعضی دانشگاه ها اخذ مدرک B1 و برخی دیگر B2 و یا C1 الزامی میباشد.