فرانسه

مدارک لازم جهت مهاجرت به کشور فرانسه یا کشورهای فرانسوی زبان DELF وDALF میباشد که این مدارک دارای اعتبار نا محدود هستند. اما برای مهاجرت به کانادا (کبک) TCFQ وTEF نیاز است که این مدارک 2 سال اعتبار دارند.

آموزشگاه دانشفر با بهره گیری از اساتید مجرب اقدام به برگزاری کلاسهای فرانسه با به کارگیری متد LE NOUVEAU TAXI کرده است . این دوره ها شامل 3 جلد کتاب و هر کتاب در 5 ترم تدریس میشود.هر ترم شامل 15 جلسه دو ساعته میباشد.

LE NOUVEAU TAXI یکی از معتبر ترین و جذاب ترین کتابهای آموزش زبان فرانسه میباشد که برای گروه سنی بزرگسال در نظر گرفته شده است.این کتاب به گونه ای طراحی شده است که هر جلد آن در بر گیرنده یکی از سطوح بین المللی C1/C2-B1/B2-A1/A2 میباشد.

این کتاب به همراه CD صوتی و تصویری میباشد که شامل تمارینی هستند که زبان آموز در انتهای هر تمرین قادر است نتیجه و نمره نهایی عملکرد خود را مشاهدا و نقاط ضعف خود را رفع کند.

 

 

 

آلمانی

1. Menschen A1
این کتاب در 4 ترم و هر ترم در 12 جلسه گروهی برگزار میکردد و بعد از گذراندن این کتاب زبان آموز قادر به اخذ مدرکZERTIFIKAT START DEUTSCH 1 می باشد.

2. Menschen A2
این کتاب در 4 ترم و هر ترم 12 جلسه گروهی برگزار میگردد که بعد از این دوره زبان آموز قادر است به خوبی آلمانی صحبت کند و برای اخذ مدرک ZERTIFIKAT START DENTSCH 2 می باشد.

3. Menschen B1
این کتاب در 4 ترم و هر ترم در 18 جلسه گروهی برگزار میشود و بعد از گذراندن این دوره شخص قادر به اخذ مدرک ZERTIFIKAT B1 میباشد که جهت تحصیل در کشور آلمان الزامی است.

4. Menschen B2
این کتاب در 4 ترم و هر ترم در 18 جلسه گروهی برگزار میگردد.
جهت پذیرش بعضی دانشگاه ها اخذ مدرک B1 و برخی دیگر B2 و یا C1 الزامی میباشد.

 

 

 

کره ای

آموزشگاه زبان دانشفر با بهره گیری از جدیدترین منابع و روشهای آموزشی، کلاس های کره ای بر پایه مکالمه (Speaking-based) برگزار می کند.

کلاس های کره ای همراه با Song , Movie برگزار می شود.

متد آموزشی کتاب های Active korean می باشد که در 4 ترم و هر ترم در 12 جلسه گروهی برگزار می گردد.

 

 

 

ترکی استانبولی

آموزشگاه زبان دانشفر دوره های آموزش زبان ترکی استانبولی را با کتاب های hitit برگزار می نماید. کتاب hitit در 3 جلد تهیه شده و به اعتقاد بسیاری بهترین کتاب آموزش زبان ترکی استانبولی به افراد غیر native در جهان است. کتاب آموزش ترکی استانبولی hitit هر چهار مهارت زبان را با هم در می آمیزد و برای زبان آموزانی که قصد شرکت در آزمون یا پیشرفت درمکالمه را دارند، بهترین گزینه است.

سری کتاب های hitit جهت آمادگی برای آزمون هایTÖmer و Yos زبان ترکی طراحی گردیده است. این کتاب توسط مرکز تحقیقات و کاربرد زبان ترکیه و زبان های خارجی دانشگاه آنکارا برای آموزش زبان ترکی به افراد غیر ترک زبان تهیه شده است. جلد اول آن شامل 12 درس می باشد که پس از آشنا نمودن با الفبای زبان ترکی، مسایل ساده اما بسیار کاربردی نظیر زندگی روزمره، اقوام و آشنایان، تغذیه، ساعت و زمان، آشنایی با فرهنگ ملل مختلف، خرید، مسافرت و... به زبان ترکی آموزش داده می شود. این مجموعه که آموزش زبان ترکی استانبولی را از پایه شروع می کند، برای مبتدیان و افرادی که قصد ادامه تحصیل و زندگی در ترکیه را دارند، مناسب خواهد بود.

کلاس های ترکی این مرکز بر پایه مکالمه (Speaking-based) و در 12 ترم و هر ترم در 12 جلسه گروهی برگزار می گردد.